Slovenská pobočka IDSYS s.r.o. s českou materskou firmou Identifikační systémy, s.r.o. zabezpečila pre tohtoročný šampionát MS v hokeji  2019 na Slovensku kompletnú výrobu a dodávku potlačených platobných kariet s čipom NTAG 216 vrátane reklamných šnúrok na krk a identifikačných náramkov z Tyveku.  Celé v spolupráci s nemecko- švajčiarskou firmou Simply-X GmbH a jej českým zastúpením, ktoré zaistilo a dodalo pre fanzóny v Bratislave a Košiciach komplexné bezkontaktné platobné riešenie vrátene pokladní, platobných terminálov a dobíjacích miest po celú dobu šampionátu.

Sme veľmi radi, že sme sa mohli podieľať  ako dodávatelia tohto systému, ktorý sa už postupne stáva štandardom na športových a kultúrnych akciách po celom svete , a bol vôbec  po prvýkrát prevádzkovaný  v takom  rozsahu na hokejovom šampionáte.

Hľadáte spoľahlivého  dodávateľa pre bezkontaktné (cashless) platenie  a identifikáciu návštevníkov  pre Vašu akciu?

Sme na českom a slovenskom trhu už od roku 2002 a veľmi radi Vám na základe našich dlhoročných skúseností a znalostí vývoja pomôžeme s výberom toho najlepšieho a najvhodnejšieho riešenia  na identifikáciu návštevníkov, prípadne aj s možnosťou  bezkontaktného platenia. Môže sa jednať  o pevné inštalácie do športových, koncertných hál, klubov a iných zariadení.

V našom portfóliu nájdete  široký výber identifikačných náramkov – Tyvek, Vinylové, Látkové, Plastové, a ďalšie. Môžete si vybrať taktiež aj silikónové náramky, RFID náramky, RFID karty, šnúrky na krk s potlačou a mnoho ďalších produktov, ktoré nájdete na našom  e-shope idsys.sk.

IDSYS ®